;

Pastrues Kroskoti Per Makine Arexons

(0 Vleresime)

800 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • Solucion pastrues per kroskotin e makines i cili pastron dhe mbron të gjitha sipërfaqet e plastikes, lëkures dhe imitacioneve te saj, gomes dhe sipërfaqet prej druri ne makinë. Nuk permban tretës dhe pas aplikimit formon një shtrese mbrojtëse anti-statike që largon pluhurin dhe pengon formimin e gjurmëve të gishtërinjve dhe njollave te tjera. Pas aplikimit le nje arome te kendshme dhe nje shkelqim qe zgjat.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Solucion pastrues per kroskotin e makines i cili pastron dhe mbron të gjitha sipërfaqet e plastikes, lëkures dhe imitacioneve te saj, gomes dhe sipërfaqet prej druri ne makinë. Nuk permban tretës dhe pas aplikimit formon një shtrese mbrojtëse anti-statike që largon pluhurin dhe pengon formimin e gjurmëve të gishtërinjve dhe njollave te tjera. Pas aplikimit le nje arome te kendshme dhe nje shkelqim qe zgjat.

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.