;

Pastrues Per Disqet e Makines

(0 Vleresime)

800 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • Pastruesi për disqet e makinës Arexons, krijon një shkumë aktive duke e bërë pastrimin më efektiv. Nuk përmban acide dhe është ideal për të larguar të gjitha llojet e papastërtive edhe ato më të vështirat. Pas pastrimit i lë sipërfaqet plot shkëlqim.
Sasia
Raporto

Kodi: #47768

Kategori:Aksesore Makinash, Aksesore, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Pastruesi për disqet e makinës Arexons, krijon një shkumë aktive duke e bërë pastrimin më efektiv. Nuk përmban acide dhe është ideal për të larguar të gjitha llojet e papastërtive edhe ato më të vështirat. Pas pastrimit i lë sipërfaqet plot shkëlqim.

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.