;

Boje Spray Per Disqet e Makines

(0 Vleresime)

1,500 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • Spray për të lyer disqet e makinave. Ngurtësohet duke formuar një shtresë elastike që lehtësisht mund te hiqet nëse deshironi. Është rezistente ndaj ujit dhe korrizionit. Sasia: 400 ml.
Sasia
Raporto

Kodi: #47735

Kategori:Aksesore Makinash, Aksesore, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Spray për të lyer disqet e makinave. Ngurtësohet duke formuar një shtresë elastike që lehtësisht mund te hiqet nëse deshironi. Është rezistente ndaj ujit dhe korrizionit. Sasia: 400 ml.

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.