;

Freskuese Me USB

(0 Vleresime)

990 Lekë 1,290 Lekë (-23%)

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Nje freskuese kaq e vecante teper praktike per ditet e nxehta te veres, Pajisur me usb per ta lidhur me PC ose kompjuterin tuaj, perfekte ne tavolinat e punes, Dizanj modern dhe i lehte me helika alumini te cilesise se larte, Operon me zhurme te ulet, Fuqia: 3 W.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Nje freskuese kaq e vecante teper praktike per ditet e nxehta te veres, Pajisur me usb per ta lidhur me PC ose kompjuterin tuaj, perfekte ne tavolinat e punes, Dizanj modern dhe i lehte me helika alumini te cilesise se larte, Operon me zhurme te ulet, Fuqia: 3 W.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.