;

Mikser Dore

(0 Vleresime)

1,090 Lekë 1,490 Lekë (-27%)

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Mikser Dore Scarlet Modeli: HE-133 Ideal per rrahjen e vezeve apo pergatitjes se brumit te embelsirave tuaja te preferuara, me 7 nivele shpejtesie, Me 2 cifte aksesoresh per trazim perfekt te brumit, Fuqia: 250 W, Dizanj modern dhe praktik i pershtatshem per cdo kuzhine!
Sasia
Raporto

Kodi: #47356

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Mikser Dore Scarlet Modeli: HE-133 Ideal per rrahjen e vezeve apo pergatitjes se brumit te embelsirave tuaja te preferuara, me 7 nivele shpejtesie, Me 2 cifte aksesoresh per trazim perfekt te brumit, Fuqia: 250 W, Dizanj modern dhe praktik i pershtatshem per cdo kuzhine!

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.