;

Sfungjer Luçidues Per Makine

(0 Vleresime)

850 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • Sfungjer me cilësi të lartë për luçidim në sipërfaqet e makines suaj. Projektuar për luçidim mekanik deri në 2500 rpm. Sfungjeri duhet të jetë plotësisht i thatë para se ta përdorni.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Sfungjer me cilësi të lartë për luçidim në sipërfaqet e makines suaj. Projektuar për luçidim mekanik deri në 2500 rpm. Sfungjeri duhet të jetë plotësisht i thatë para se ta përdorni.

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.