;

Kavo per Terheqjen e Makines

(0 Vleresime)

1,200 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • Kavo per terheqjen e makines, ndertuar nga me material shume te forte, jeshil me gjatesi 100 cm dhe i kuqi me gjatesi: 150 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Kavo per terheqjen e makines, ndertuar nga me material shume te forte, jeshil me gjatesi 100 cm dhe i kuqi me gjatesi: 150 cm.

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.