;

Mbulese Makine

(0 Vleresime)

1,400 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • Mbulese sendilje per makine, dizenjuar qe te mbani paster makinen tuaj nga papasteritite e ndryshme dhe lageshtira, ideale kur merrni me vete ne udhetime edhe miqte tuaj te vegjel, Material cilesore, Paisur me rripa te sigur qe vendosen tek koka e sendiljeve, Teper komode dhe e rehatshme, I pershtatet te gjitha makinave, Dimensionet: 140 x 150 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #47343

Kategori:Aksesore Makinash, Aksesore, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Mbulese sendilje per makine, dizenjuar qe te mbani paster makinen tuaj nga papasteritite e ndryshme dhe lageshtira, ideale kur merrni me vete ne udhetime edhe miqte tuaj te vegjel, Material cilesore, Paisur me rripa te sigur qe vendosen tek koka e sendiljeve, Teper komode dhe e rehatshme, I pershtatet te gjitha makinave, Dimensionet: 140 x 150 cm.

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.