;

Mbajtese Universale per Ipad

(0 Vleresime)

800 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • Mbajtese universale makine per Ipad, dizanjuar per te vendosur Ipad-in tuaj dhe pare filmat apo gjithcka tjeter gjate udhetimeve tuaja ne menyre komode, material ABS, i pershtatshem per te gjitha llojet e Ipad-ve.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mbajtese universale makine per Ipad, dizanjuar per te vendosur Ipad-in tuaj dhe pare filmat apo gjithcka tjeter gjate udhetimeve tuaja ne menyre komode, material ABS, i pershtatshem per te gjitha llojet e Ipad-ve.

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.