;

Mbajtese Telefoni

(0 Vleresime)

400 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • Mbajtese telefoni kaq e vecante, E pershtatshme per te mbajtur smartphonet tuaj gjate kohes qe po shihni filma apo degjoni muzike, Dizenjuar per tu vendosur ne tavolinat e punes, fleksibel me rrotullim 360 grade, Material plastike teper rezistent.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mbajtese telefoni kaq e vecante, E pershtatshme per te mbajtur smartphonet tuaj gjate kohes qe po shihni filma apo degjoni muzike, Dizenjuar per tu vendosur ne tavolinat e punes, fleksibel me rrotullim 360 grade, Material plastike teper rezistent.

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.