;

Organizues per te brendshmet

(0 Vleresime)

790 Lekë 990 Lekë (-20%)

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Nese gjithmone vuani per ti gjetur dhe ju humbin ne dollap,kemi zgjidhje per ju. Organizues mjaft efektiv per te brendshmet tuaja, si : sytjena,mbathjet,corape,kanatjere etj. 2 ane me xhepa,njera me 6 xhepa te medhenj dhe tjetra 18 xhepa me te vegjel. Xhepa rrjete qe lejojne ajrosjene tyre. E pershtatshme dhe per akesore te tjere. Varet lehtesisht ne dollap dhe rrotullohet 360 grade. Ne ngjyrat : bezhe,kafe e erret,bojqielli,jeshile dhe roze.
Sasia
Raporto

Kodi: #45127

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Nese gjithmone vuani per ti gjetur dhe ju humbin ne dollap,kemi zgjidhje per ju. Organizues mjaft efektiv per te brendshmet tuaja, si : sytjena,mbathjet,corape,kanatjere etj. 2 ane me xhepa,njera me 6 xhepa te medhenj dhe tjetra 18 xhepa me te vegjel. Xhepa rrjete qe lejojne ajrosjene tyre. E pershtatshme dhe per akesore te tjere. Varet lehtesisht ne dollap dhe rrotullohet 360 grade. Ne ngjyrat : bezhe,kafe e erret,bojqielli,jeshile dhe roze.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.