;

Jastek Egg Sleeper

(0 Vleresime)

990 Lekë 1,790 Lekë (-45%)

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Nje jastek kaq i vecante, me nje dizanj unik mbushur me mikrosfera te shperndare ne menyre te barabarte, Eshte aq i rehatshem dhe mbeshtetes, ergonomik qe perputhet me formen tuaj pavarsisht ne cilin pozicion ndodheni, me veti hipoalergjike i shkëlqyeshme për dhimbjet në qafë apo ato te muskujve, Super i bute qe siguron nje gjume komod dhe te qete gjate nates!
Sasia
Raporto

Kodi: #44771

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Dhome gjumi, Jastek

Kontakt

Shperndaje

Nje jastek kaq i vecante, me nje dizanj unik mbushur me mikrosfera te shperndare ne menyre te barabarte, Eshte aq i rehatshem dhe mbeshtetes, ergonomik qe perputhet me formen tuaj pavarsisht ne cilin pozicion ndodheni, me veti hipoalergjike i shkëlqyeshme për dhimbjet në qafë apo ato te muskujve, Super i bute qe siguron nje gjume komod dhe te qete gjate nates!

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.