;

Zinxhire Debore

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Zinxhire debore per rrotat e makines, Parandalojne rreshqitjen e makines ne debore dhe ngrica duke lehtesuar levizjen e makines suaj, Teper te forte dhe rezistent. Ne paketim vijne 8 cope, 4 per secilen gome aktive te makines dhe aksesoret perkates.
Sasia
Raporto

Kodi: #44596

Kategori:Aksesore Makinash, Aksesore, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Zinxhire debore per rrotat e makines, Parandalojne rreshqitjen e makines ne debore dhe ngrica duke lehtesuar levizjen e makines suaj, Teper te forte dhe rezistent. Ne paketim vijne 8 cope, 4 per secilen gome aktive te makines dhe aksesoret perkates.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.