;

Drita Per Makine

(0 Vleresime)

1,290 Lekë 1,990 Lekë (-35%)

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Drita per dekorin e brendshem te makines suaj, Dizanjuar per ti vendosur ne pjesen e poshtme te sendiljeve te makines, Krijoni një atmosferë unike dhe befasoni kedo, Me 7 ngjyra te ndryshme te cilat nderrohen, Paisur me pult per kontrollin e tyre ne distance, Mund te ndryshoni edhe intensitetin e ngjyres, Vijne 4 cope ne paketim.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Drita per dekorin e brendshem te makines suaj, Dizanjuar per ti vendosur ne pjesen e poshtme te sendiljeve te makines, Krijoni një atmosferë unike dhe befasoni kedo, Me 7 ngjyra te ndryshme te cilat nderrohen, Paisur me pult per kontrollin e tyre ne distance, Mund te ndryshoni edhe intensitetin e ngjyres, Vijne 4 cope ne paketim.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.