;

Kufje Me Bluetooth

(0 Vleresime)

790 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Kufje me Bluetooth, Me nje dizanj qe pershtetet mjaft mire ne pjesen e vesheve per nje perdorim me komod, Dizenjuar për të dëgjuar muzikë nga paisjet tuaja elektronike, mjafton ti lidhni permes teknologjise Bluetooth, Me mikrofon te integruar per tju pergjigjur telefonatave gjate kohes qe punoni, kryeni aktivitete sportive apo jeni ne makine, Performance e shkelqyer me cilesi zeri HD.
Sasia
Raporto

Kodi: #43878

Kategori:Telefona & Aksesore, Aksesorë, Kufje

Kontakt

Shperndaje

Kufje me Bluetooth, Me nje dizanj qe pershtetet mjaft mire ne pjesen e vesheve per nje perdorim me komod, Dizenjuar për të dëgjuar muzikë nga paisjet tuaja elektronike, mjafton ti lidhni permes teknologjise Bluetooth, Me mikrofon te integruar per tju pergjigjur telefonatave gjate kohes qe punoni, kryeni aktivitete sportive apo jeni ne makine, Performance e shkelqyer me cilesi zeri HD.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.