;

Makine Per Floke Sheqeri

(0 Vleresime)

2,790 Lekë 2,990 Lekë (-7%)

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Makine e vogel per floke sheqeri, Per te gjithe ju nostalgjiket, Ideale per pergatitjen e akulloreve floke sheqeri kaq te shijshme ne pak minuta, Kaq e thjeshte ne perdorim mjafton vetem te hidhni shqeqerin ne venmdin e posacem, Paisur me rrota per levizje kudo, Fuqia: 450 W.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Makine e vogel per floke sheqeri, Per te gjithe ju nostalgjiket, Ideale per pergatitjen e akulloreve floke sheqeri kaq te shijshme ne pak minuta, Kaq e thjeshte ne perdorim mjafton vetem te hidhni shqeqerin ne venmdin e posacem, Paisur me rrota per levizje kudo, Fuqia: 450 W.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.