;

Boks Muzike

(0 Vleresime)

990 Lekë 1,490 Lekë (-34%)

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Boks muzike me bluetooth Modeli: T5, Dizanj i vogel dhe elegant, Kualitet i larte i zerit, Ideal per te degjuar muziken qe deshironi nga paisje te ndryshme elektronike duke e lidhur me bluetooth, Butona per kontrollin e zerit apo ndryshuar muziken, Suporton lidhje Aux dhe USB, Funksionon me karikim, Lidhje deri: 10 m, Frekuenca: 280 Hz – 16 Kh, Koha e karikimit te baterise: 2 ore, Per argetimin tuaj kudo qe te jeni!
Sasia
Raporto

Kodi: #43834

Kategori:Elektronika, Tv & audio, Audio

Kontakt

Shperndaje

Boks muzike me bluetooth Modeli: T5, Dizanj i vogel dhe elegant, Kualitet i larte i zerit, Ideal per te degjuar muziken qe deshironi nga paisje te ndryshme elektronike duke e lidhur me bluetooth, Butona per kontrollin e zerit apo ndryshuar muziken, Suporton lidhje Aux dhe USB, Funksionon me karikim, Lidhje deri: 10 m, Frekuenca: 280 Hz – 16 Kh, Koha e karikimit te baterise: 2 ore, Per argetimin tuaj kudo qe te jeni!

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.