;

Ibrik Elektrik

(0 Vleresime)

990 Lekë 1,490 Lekë (-34%)

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Ibrik Elektrik Scarlet Modeli: SC-1818, Me nje dizanj praktik per cdo kuzhine, Ideal per ngrohjen e ujit ne pak kohe per te pergatitur cajin apo kafen e preferuar ne menyre te shpejte, Me kapacitet 2 liter, Baze e rrotulleshme ne 360 grade dhe fikje aoutomatike ne piken e vlimit, Mbrojtje nga mbinxehja dhe paisur me filter, Fuqia 2000 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #43459

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Ibrik Elektrik Scarlet Modeli: SC-1818, Me nje dizanj praktik per cdo kuzhine, Ideal per ngrohjen e ujit ne pak kohe per te pergatitur cajin apo kafen e preferuar ne menyre te shpejte, Me kapacitet 2 liter, Baze e rrotulleshme ne 360 grade dhe fikje aoutomatike ne piken e vlimit, Mbrojtje nga mbinxehja dhe paisur me filter, Fuqia 2000 W.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.