;

Pastrues Gervishtjesh Per Makine

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Pastrues Gervishtjesh per makine, Mund të hiqni gërvishtjet nga siperfaqja e makinës në vetëm disa sekonda, Mjafton te hidhni pastruesin te sfungjeri dhe ta aplikoni ne vendin e gervishtjes, i shpejtë dhe i lehtë vepron ne vetem 20 sekonda, Reziston edhe kushteve te ndryshme te motit, Qe makina juaj te jete gjithmone e re!
Sasia
Raporto

Kodi: #43372

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Pastrues Gervishtjesh per makine, Mund të hiqni gërvishtjet nga siperfaqja e makinës në vetëm disa sekonda, Mjafton te hidhni pastruesin te sfungjeri dhe ta aplikoni ne vendin e gervishtjes, i shpejtë dhe i lehtë vepron ne vetem 20 sekonda, Reziston edhe kushteve te ndryshme te motit, Qe makina juaj te jete gjithmone e re!

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.