;

Makine Per Cigare

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Makine elektrike per paketimin e cigareve, Nje pajisje kaq e nevojshme per ju qe pini duhanin, Fale kesaj makine ju mund te mbeshtillni duhanin ne menyre teper te lehte, Mjafton te vendosni leteren e cigarese tek tubi, te hidhni duhanin ne enen e posacem dhe te shtypni butonin, Ne pak kohe ju do keni gati cigaren tuaj, Makina punon me energji 100-240V AC 50~60Hz dhe eshte teper ekonomike pasi nuk shpenzon pothuajse fare energji.
Sasia
Raporto

Kodi: #43195

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Makine elektrike per paketimin e cigareve, Nje pajisje kaq e nevojshme per ju qe pini duhanin, Fale kesaj makine ju mund te mbeshtillni duhanin ne menyre teper te lehte, Mjafton te vendosni leteren e cigarese tek tubi, te hidhni duhanin ne enen e posacem dhe te shtypni butonin, Ne pak kohe ju do keni gati cigaren tuaj, Makina punon me energji 100-240V AC 50~60Hz dhe eshte teper ekonomike pasi nuk shpenzon pothuajse fare energji.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.