;

Llambe Per Ndricim

(0 Vleresime)

990 Lekë 1,490 Lekë (-34%)

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Llambe muri per ndricimin e ambienteve tuaja te jashtme, me drita Led qe ofrojne nje ndricim cilesor, Mund ta vendosni kudo ku mungon drita, E perkyrer per kopesht, porta, garazhde, tunele, Me sensore te cilet ndjenje levizjet ne largesi 3 m dhe ndizet automatikisht ne erresire, Karikohet me energji diellore, e papërshkueshëm nga uji, Këndi i rrezatimit: 120 °, Shumellojsmeri ngjyrash, me kabell USB, Dimensione: 180 x 100 x 55 mm.
Sasia
Raporto

Kodi: #43172

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Llambe muri per ndricimin e ambienteve tuaja te jashtme, me drita Led qe ofrojne nje ndricim cilesor, Mund ta vendosni kudo ku mungon drita, E perkyrer per kopesht, porta, garazhde, tunele, Me sensore te cilet ndjenje levizjet ne largesi 3 m dhe ndizet automatikisht ne erresire, Karikohet me energji diellore, e papërshkueshëm nga uji, Këndi i rrezatimit: 120 °, Shumellojsmeri ngjyrash, me kabell USB, Dimensione: 180 x 100 x 55 mm.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.