;

Mbajtese Enesh Kuzhine

(0 Vleresime)

1,090 Lekë 1,290 Lekë (-16%)

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Mbajtese enesh kuzhine, Vendosni enet tuaja kur doni ti kulloni ose kur nuk keni vend ne kuzhine, Me hapsire te mjaftueshme per pjatat, gotat, luge, thika dhe pirunj,Dizanj praktik te palosshem cka e ben te mos ze vend kur nuk e perdorni, Nje aksesor i nevojshem per cdo shtepi!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mbajtese enesh kuzhine, Vendosni enet tuaja kur doni ti kulloni ose kur nuk keni vend ne kuzhine, Me hapsire te mjaftueshme per pjatat, gotat, luge, thika dhe pirunj,Dizanj praktik te palosshem cka e ben te mos ze vend kur nuk e perdorni, Nje aksesor i nevojshem per cdo shtepi!

Big Shop