;

Zorre Uji

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Zorre Uji, Ofron zgjidhjen e duhur per shume aktivitete ne shtepi, ideale per larjen e makinave dhe motocikletave apo perdorim per ujitje ne kopesht, tarraca, lulishte e te tjera, Cilesi e larte dhe teper praktike, Zgjerohet deri ne 3 here, Gjatesia: 15 m.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Zorre Uji, Ofron zgjidhjen e duhur per shume aktivitete ne shtepi, ideale per larjen e makinave dhe motocikletave apo perdorim per ujitje ne kopesht, tarraca, lulishte e te tjera, Cilesi e larte dhe teper praktike, Zgjerohet deri ne 3 here, Gjatesia: 15 m.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.