;

Kufje Per Muzike

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Tech Shop Gjendja: Ne Stok

  • Kufje per muzike JBL Modeli: JB99, Ideale per ju adhuruesit e muzikes,Me nje dizanj te bukur bere nga material i bute ne pjesen e vesheve per mbrojtjen e tyre dhe perdorim sa me komod, mund të lidhen me pothuajse çdo pajisje me Bluetooth. Piasur me porte Aux, Suporton radio FM. Paisur edhe me butona per kontoll te lehte.
Sasia
Raporto

Kodi: #42586

Kategori:Telefona & Aksesore, Aksesorë, Kufje

Kontakt

Shperndaje

Kufje per muzike JBL Modeli: JB99, Ideale per ju adhuruesit e muzikes,Me nje dizanj te bukur bere nga material i bute ne pjesen e vesheve per mbrojtjen e tyre dhe perdorim sa me komod, mund të lidhen me pothuajse çdo pajisje me Bluetooth. Piasur me porte Aux, Suporton radio FM. Paisur edhe me butona per kontoll te lehte.

Tech Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.