;

Mbajtese Biciklete Bagazhi

(0 Vleresime)

4,990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Mbajtese biciklete per makine, Dizenjuar per ta vendosur te pjesa e jashtme e bagazhit, Ndertuar nga materiale celiku te cilesise se larte, Mund te mbaje deri ne 3 bicikleta, Dizanj i palosshem per ruajtje te lehte kur nuk perdoret!
Sasia
Raporto

Kodi: #40975

Kategori:Aksesore Makinash, Aksesore, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Mbajtese biciklete per makine, Dizenjuar per ta vendosur te pjesa e jashtme e bagazhit, Ndertuar nga materiale celiku te cilesise se larte, Mund te mbaje deri ne 3 bicikleta, Dizanj i palosshem per ruajtje te lehte kur nuk perdoret!

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.