;

Sensor Parkimi

(0 Vleresime)

1,490 Lekë 1,990 Lekë (-25%)

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Sensor parkimi per makine, Me ekran LED dixhital me ngjyra, Pasiur me sistem me 4 sensore, I pershtatshem per kohe me shi dhe per cdo lloj moti , Zbulim i shpejte i pengesave. Me sistem alarmi qe tingellon sipas pengesave, Universale per cdo lloj makine.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Sensor parkimi per makine, Me ekran LED dixhital me ngjyra, Pasiur me sistem me 4 sensore, I pershtatshem per kohe me shi dhe per cdo lloj moti , Zbulim i shpejte i pengesave. Me sistem alarmi qe tingellon sipas pengesave, Universale per cdo lloj makine.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.