;

Kamera Monitor

(0 Vleresime)

2,990 Lekë 3,490 Lekë (-14%)

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Kamera monitor, Dizanj i vecante ne formen e nje llamb, Ideale per te monitoruar gjithcka: ambientet e ndryshme si zyre, shtepi, depo, Paisur me teknologji te avancuar H.264 E pajisur me performancë të lartë ky aparat ju ofron pamje ne rrotullim 360 grade, Operim i lehte, Me cilesi te larte me rezolucion: 1080 x 1080 pixels, Ju lejon te kontrolloni kontrastin si dhe ndricimin, Mund te shikoni nga distanca video live permes Smart Phones, iPad dhe Android Tablet, Pasiur me sensor te ndjeshem ndaj levizjeve.
Sasia
Raporto

Kodi: #40660

Kategori:Elektronika, It, KAMERA SURVEJIMI

Kontakt

Shperndaje

Kamera monitor, Dizanj i vecante ne formen e nje llamb, Ideale per te monitoruar gjithcka: ambientet e ndryshme si zyre, shtepi, depo, Paisur me teknologji te avancuar H.264 E pajisur me performancë të lartë ky aparat ju ofron pamje ne rrotullim 360 grade, Operim i lehte, Me cilesi te larte me rezolucion: 1080 x 1080 pixels, Ju lejon te kontrolloni kontrastin si dhe ndricimin, Mund te shikoni nga distanca video live permes Smart Phones, iPad dhe Android Tablet, Pasiur me sensor te ndjeshem ndaj levizjeve.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.