;

Meter Elektronik

(0 Vleresime)

1,990 Lekë 2,790 Lekë (-29%)

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Meter elektronik 3 ne 1, Ofron 3 menyra te ndryshme matjet: me ane te kordoni i cili bere nga materiale fleksibel qe mund te perkulet rreth objekteve, te rrotullimit i cili ju lejon te matni edhe objekte me kthesa duke e rrotulluar ate neper siperfaqe dhe me laser i cili ben matje direkte, Me ekran te madh LED te ndritshem qe shfaq numrat, Fale ketij metri mund te masni gjithcka ne menyre te shpejte, Ideal per matje te sakta ne cdo kohe.
Sasia
Raporto

Kodi: #40519

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Vegla Pune, Vegla

Kontakt

Shperndaje

Meter elektronik 3 ne 1, Ofron 3 menyra te ndryshme matjet: me ane te kordoni i cili bere nga materiale fleksibel qe mund te perkulet rreth objekteve, te rrotullimit i cili ju lejon te matni edhe objekte me kthesa duke e rrotulluar ate neper siperfaqe dhe me laser i cili ben matje direkte, Me ekran te madh LED te ndritshem qe shfaq numrat, Fale ketij metri mund te masni gjithcka ne menyre te shpejte, Ideal per matje te sakta ne cdo kohe.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.