;

Corape Silikoni

(0 Vleresime)

690 Lekë 990 Lekë (-30%)

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Corape silikoni, Per komfortin dhe rahatine tuaj maksimale. E bejne kemben te ndihet si mbi re. Me nje dizanj ideal per largimin e erërave te pakendshme dhe baktereve nga këmbët tuaja, shmang plasaritjet dhe krijimin e lekures se trashe, Mund te perdorni sapun ose shampo me ujë të ngrohtë për ti larë me butësi me dorë. Te pershtatshme per meshkuj dhe femra.Paketimi perfshin 2 corape ne ngjyre nude.Pershetaten per numra 35-41.
Sasia
Raporto

Kodi: #40516

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Geta & Çorape

Kontakt

Shperndaje

Corape silikoni, Per komfortin dhe rahatine tuaj maksimale. E bejne kemben te ndihet si mbi re. Me nje dizanj ideal per largimin e erërave te pakendshme dhe baktereve nga këmbët tuaja, shmang plasaritjet dhe krijimin e lekures se trashe, Mund te perdorni sapun ose shampo me ujë të ngrohtë për ti larë me butësi me dorë. Te pershtatshme per meshkuj dhe femra.Paketimi perfshin 2 corape ne ngjyre nude.Pershetaten per numra 35-41.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.