;

Set Rryl Per Lyerje

(0 Vleresime)

1,390 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ska Gjendje

  • Set Rryl per lyerje, Kaq praktik ne perdorim, Mund ta mbushni lehtesisht me boje dhe me pas te lyeni cdo siperfaqe te mundshme si: murin, apo pergjate dritareve dhe dyerve pa bere pis.Mjafton ta mbushni me boje dhe ta aplikoni ne siperfaqen qe doni. Mund ta perdorni per ore te tera, Menyra me e lehte per te lyer pa u lodhur! Permban 1 rryl te madh per siperfaqe te medha,1 rryl per siperfaqet me te vogla,1 furce per lyerjen e kendeve,1 hinke per futjen e bojes brenda rrylit dhe 1 pjate per ta vendosur ate. Pershtatet me cdo shkop.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Set Rryl per lyerje, Kaq praktik ne perdorim, Mund ta mbushni lehtesisht me boje dhe me pas te lyeni cdo siperfaqe te mundshme si: murin, apo pergjate dritareve dhe dyerve pa bere pis.Mjafton ta mbushni me boje dhe ta aplikoni ne siperfaqen qe doni. Mund ta perdorni per ore te tera, Menyra me e lehte per te lyer pa u lodhur! Permban 1 rryl te madh per siperfaqe te medha,1 rryl per siperfaqet me te vogla,1 furce per lyerjen e kendeve,1 hinke per futjen e bojes brenda rrylit dhe 1 pjate per ta vendosur ate. Pershtatet me cdo shkop.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.