;

Perde Mizash

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ska Gjendje

  • Perde kaq e vecante, Dizenjuar per te penguar: mushkonjat dhe mizat e ndryshme qe te hyjne ne ambinentin ku po qendroni, Me ngjitje magnetike cka e ben te mbyllet automatikisht, Lejon kalimin e lehte per ju apo edhe kafshet shtepiake, Teper e thjeshte edhe per ta vendour kudo qe deshironi.
Sasia
Raporto

Kodi: #40497

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Tekstile, Perde

Kontakt

Shperndaje

Perde kaq e vecante, Dizenjuar per te penguar: mushkonjat dhe mizat e ndryshme qe te hyjne ne ambinentin ku po qendroni, Me ngjitje magnetike cka e ben te mbyllet automatikisht, Lejon kalimin e lehte per ju apo edhe kafshet shtepiake, Teper e thjeshte edhe per ta vendour kudo qe deshironi.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.