;

Drite Me Solar 120 W

(0 Vleresime)

4,990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Drite me solar, Dizenjuar kryesisht per ndricimin e rrugeve gjate nates apo ambienteve te medha si kopesht, park, oborr, Paisur me panele diellore te cilat konvertojne energjine diellore ne energji elektrike duke mundesuar ne kete menyre ndricimin me kursim te energjise, Me sensore qe ndjejne levizjen deri ne distancat: 8-12 m, Mbulim i ndricimit ne shkallen 120 grade, Temperatura e ngjyrave: 6000K ~ 6200K, Kapacitet i baterise: 12000 mAh, Fuqia: 120 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #40409

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Drite me solar, Dizenjuar kryesisht per ndricimin e rrugeve gjate nates apo ambienteve te medha si kopesht, park, oborr, Paisur me panele diellore te cilat konvertojne energjine diellore ne energji elektrike duke mundesuar ne kete menyre ndricimin me kursim te energjise, Me sensore qe ndjejne levizjen deri ne distancat: 8-12 m, Mbulim i ndricimit ne shkallen 120 grade, Temperatura e ngjyrave: 6000K ~ 6200K, Kapacitet i baterise: 12000 mAh, Fuqia: 120 W.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.