;

Set Llastik Ushtrimesh

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Set me 5 llastike per kryerjen e ushtrimeve te ndryshme gjimnakstikore per te mbajtur trupin ne forme, Material elastik, Ideal per ju qe dashuroni sportin.
Sasia
Raporto

Kodi: #40378

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Set me 5 llastike per kryerjen e ushtrimeve te ndryshme gjimnakstikore per te mbajtur trupin ne forme, Material elastik, Ideal per ju qe dashuroni sportin.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.