;

Solucion Per Krosokt

(0 Vleresime)

1,290 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • Solucion per pastrimin e kroskotit te makines, Pastron te gjithe siperfaqen e krosoktit ne materiale te ndryshem si lekure, gome e te tjera, Formula e saj e vecante largon pluhurin, shenjat e gishterinjve dhe te gjitha papastertite duke i dhene siperfaqes shkelqim, Arome e kendshme, Sasia: 400 ml.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Solucion per pastrimin e kroskotit te makines, Pastron te gjithe siperfaqen e krosoktit ne materiale te ndryshem si lekure, gome e te tjera, Formula e saj e vecante largon pluhurin, shenjat e gishterinjve dhe te gjitha papastertite duke i dhene siperfaqes shkelqim, Arome e kendshme, Sasia: 400 ml.

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.