;

Masazhues Per Kembet

(0 Vleresime)

3,490 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Masazhues per kembet, Per ju qe deshironi te relaksoheni pas nje dite te lodhshme, ju ben një masazh relaksues vibrimi permes dhembeve ne fund te paisjes, Terapi me infra të kuqe për të promovuar qarkullimin e gjakut, Përshpejton metabolizmin dhe eliminon lodhjen, Ngrohje automatike për të ruajtur temperaturën e ujit pasi vasken duhet ta mbushni me uje, Fuqia: 300 W, frekuenca: 50 Hz, Dimensione: 38 x 33 x 19 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Masazhues per kembet, Per ju qe deshironi te relaksoheni pas nje dite te lodhshme, ju ben një masazh relaksues vibrimi permes dhembeve ne fund te paisjes, Terapi me infra të kuqe për të promovuar qarkullimin e gjakut, Përshpejton metabolizmin dhe eliminon lodhjen, Ngrohje automatike për të ruajtur temperaturën e ujit pasi vasken duhet ta mbushni me uje, Fuqia: 300 W, frekuenca: 50 Hz, Dimensione: 38 x 33 x 19 cm.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.