;

Sistemuese Kepucesh

(0 Vleresime)

1,290 Lekë 1,490 Lekë (-13%)

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Sistemuese kepucesh me 10 kate, Sistemon dhe mbledh kepucet duke zene shume pak hapesire, cdo kat ze deri ne 3 pale kepuce cka do te thote qe ne total mund te mbani deri ne 30 pale kepuce, Dizanj portable te cilin mund ta vendosni lehtesisht ne cdo ambient qe deshironi, Me tuba metalik dhe strukture anesore plastike, Dimensione: 130 x 16 x 50 cm. Perfekte per ju qe keni hapsiren e kufizuar!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Sistemuese kepucesh me 10 kate, Sistemon dhe mbledh kepucet duke zene shume pak hapesire, cdo kat ze deri ne 3 pale kepuce cka do te thote qe ne total mund te mbani deri ne 30 pale kepuce, Dizanj portable te cilin mund ta vendosni lehtesisht ne cdo ambient qe deshironi, Me tuba metalik dhe strukture anesore plastike, Dimensione: 130 x 16 x 50 cm. Perfekte per ju qe keni hapsiren e kufizuar!

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.