;

Mbrojtese Dielli

(0 Vleresime)

300 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • Mbrojtese dielli per makine, dizenjuar per tu vendosur ne pjesen e brendshme te xhamit te pare te makines. Ne kete menyre ajo mbron brendesine e makines tuaj ne vecanti kroskotin nga rrezet UV te diellit dhe parandalon nxehjen e makines dhe djegien e kroskotit dhe tapicerise. Ngjyre alumini reflektues. Dimensione: 130 x 60 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mbrojtese dielli per makine, dizenjuar per tu vendosur ne pjesen e brendshme te xhamit te pare te makines. Ne kete menyre ajo mbron brendesine e makines tuaj ne vecanti kroskotin nga rrezet UV te diellit dhe parandalon nxehjen e makines dhe djegien e kroskotit dhe tapicerise. Ngjyre alumini reflektues. Dimensione: 130 x 60 cm.

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.