;

Kanatiere Korse

(0 Vleresime)

1,690 Lekë 1,990 Lekë (-15%)

Shitesi: Perfect Silhouette Gjendja: Ne Stok

  • Kanatiere Korse per femra 2 ne 1, Permban nje korse per pjesen e belit me nivele te rregullueshme per ta fiksuar ashtu sic duhet dhe nje kanatjere me zinxhire e cila gjithashtu eshte e pajsiur me rripa qe rregullohen, Materiale cilesore poliester dhe mikrofiber, Perfekte per ti dhene formen e deshiruar belit tuaj, Masa te ndryshme. Vetem ne ngjyre te zeze.
Sasia
Raporto

Kodi: #37607

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Korse

Kontakt

Shperndaje

Kanatiere Korse per femra 2 ne 1, Permban nje korse per pjesen e belit me nivele te rregullueshme per ta fiksuar ashtu sic duhet dhe nje kanatjere me zinxhire e cila gjithashtu eshte e pajsiur me rripa qe rregullohen, Materiale cilesore poliester dhe mikrofiber, Perfekte per ti dhene formen e deshiruar belit tuaj, Masa te ndryshme. Vetem ne ngjyre te zeze.

Perfect Silhouette

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.