;

Makine Per Cigare

(0 Vleresime)

3,490 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Makine elektrike per paketimin e cigareve, Nje pajisje kaq e nevojshme per ju qe pini duhanin, Fale kesaj makine ju mund te mbeshtillni duhanin ne menyre teper te lehte, Mjafton te vendosni letern e cigarese tek tubi, te hidhni duhanin ne vendin e posacem dhe te shtypni butonin, Ne pak kohe ju do keni gati cigaren tuaj, Makina punon me energji 220 volt dhe eshte teper ekonomike pasi nuk shpenzon pothuajse fare energji.
Sasia
Raporto

Kodi: #37194

Kategori:Elektronika, Kujdesi personal, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Makine elektrike per paketimin e cigareve, Nje pajisje kaq e nevojshme per ju qe pini duhanin, Fale kesaj makine ju mund te mbeshtillni duhanin ne menyre teper te lehte, Mjafton te vendosni letern e cigarese tek tubi, te hidhni duhanin ne vendin e posacem dhe te shtypni butonin, Ne pak kohe ju do keni gati cigaren tuaj, Makina punon me energji 220 volt dhe eshte teper ekonomike pasi nuk shpenzon pothuajse fare energji.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.