;

Set Gotash

(0 Vleresime)

890 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Set me 6 gota per pije, material qelq i cilesise se larte, Me nje dizenjo elegante ne ngjyre te bardhe me portokalli, Ideale per shtepine apo restorantin tuaj ne rastet e vecanta!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Set me 6 gota per pije, material qelq i cilesise se larte, Me nje dizenjo elegante ne ngjyre te bardhe me portokalli, Ideale per shtepine apo restorantin tuaj ne rastet e vecanta!

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.