;

Korse Per Femra

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Perfect Silhouette Gjendja: Ne Stok

  • Korse per femra, Dizenjuar per pjesen e belit duke i dhene atij formen e deshiruar, Me nivele per ta fiksuar ne pozicinin me te pershtatshem, Teper i rehtashem dhe komod gjate perdorimit.
Sasia
Raporto

Kodi: #36922

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Korse

Kontakt

Shperndaje

Korse per femra, Dizenjuar per pjesen e belit duke i dhene atij formen e deshiruar, Me nivele per ta fiksuar ne pozicinin me te pershtatshem, Teper i rehtashem dhe komod gjate perdorimit.

Perfect Silhouette

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.