;

Kabllo USB

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: Tech Shop Gjendja: Ne Stok

  • Kabllo Usb Hoco, Dizenjua per karikimin e shpejte te pajsijeve elektronike me nderfaqe Type-C, Transmetim efikas i te dhënave në mes pajisjeve të përputhshme, Ndertuar nga materiale te forte dhe rezistente, Gjatesia: 100 cm,
Sasia
Raporto

Kodi: #36758

Kategori:Telefona & Aksesore, Aksesorë, Usb

Kontakt

Shperndaje

Kabllo Usb Hoco, Dizenjua per karikimin e shpejte te pajsijeve elektronike me nderfaqe Type-C, Transmetim efikas i te dhënave në mes pajisjeve të përputhshme, Ndertuar nga materiale te forte dhe rezistente, Gjatesia: 100 cm,

Tech Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.