;

Kabllo USB

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: Tech Shop Gjendja: Ne Stok

  • Kabllo USB, Per karikimin e shumices se pajisjeve tuaja elektronike Android, Smart Phone / Tablet / Pajisje portative, HTC, SAMSUNG, MI, LUMIA , Bere nga material rezistent me perberje bakri te paster , Ngarkimi i dyfishte dhe sinkronizimi i shpejtë për transmetimin e të dhënave, Dalje 2.4 A, Gjatesia: 1 m.
Sasia
Raporto

Kodi: #36750

Kategori:Telefona & Aksesore, Aksesorë, Usb

Kontakt

Shperndaje

Kabllo USB, Per karikimin e shumices se pajisjeve tuaja elektronike Android, Smart Phone / Tablet / Pajisje portative, HTC, SAMSUNG, MI, LUMIA , Bere nga material rezistent me perberje bakri te paster , Ngarkimi i dyfishte dhe sinkronizimi i shpejtë për transmetimin e të dhënave, Dalje 2.4 A, Gjatesia: 1 m.

Tech Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.