;

Korse Per Gra Shtatezena

(0 Vleresime)

990 Lekë 1,490 Lekë (-34%)

Shitesi: Alb-trade Gjendja: Ne Stok

  • Korse dizenjuar per grate shtatezena, Mbeshtet plotesisht pjesen e barkut dhe shpines duke ndihmuar ne lehtesimin e lodhjes dhe dhimbjes, Gjithashtu mbron pozicionin e fetusit dhe teper i sigurt gjate gjithe procesit te shtatzanise, Bere nga material i bute pambuku cka e ben teper te rehatshem dhe komod, Mund ta vishni edhe siper rrobave tuaja.
Sasia
Raporto

Kodi: #36655

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Korse

Kontakt

Shperndaje

Korse dizenjuar per grate shtatezena, Mbeshtet plotesisht pjesen e barkut dhe shpines duke ndihmuar ne lehtesimin e lodhjes dhe dhimbjes, Gjithashtu mbron pozicionin e fetusit dhe teper i sigurt gjate gjithe procesit te shtatzanise, Bere nga material i bute pambuku cka e ben teper te rehatshem dhe komod, Mund ta vishni edhe siper rrobave tuaja.

Alb-trade

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.