;

Elektrik Dore 2 ne 1

(0 Vleresime)

690 Lekë 990 Lekë (-30%)

Shitesi: Alb-trade Gjendja: Ne Stok

  • Elektrik dore 2 ne 1, Ideal per ndricmin ne zonat e erreta ku mungon drita, Dizanj kompakt ndertuar nga material alumini, Cilesi e larte me drita shume te ndritshme, Ndricon deri ne distancat 50 m, Rezistent edhe ndaj ujit cka e ben te mundshem perdorimin e tij edhe per ndricim ne uje, Funksionon me bateri te llojit AA, Fuqia: 3 W, Me rrip mbajtes i cili sherben edhe si nje varese celesash. Madhesia: 9.5 x 2 x 2 cm
Sasia
Raporto

Kodi: #36652

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Elektrik dore 2 ne 1, Ideal per ndricmin ne zonat e erreta ku mungon drita, Dizanj kompakt ndertuar nga material alumini, Cilesi e larte me drita shume te ndritshme, Ndricon deri ne distancat 50 m, Rezistent edhe ndaj ujit cka e ben te mundshem perdorimin e tij edhe per ndricim ne uje, Funksionon me bateri te llojit AA, Fuqia: 3 W, Me rrip mbajtes i cili sherben edhe si nje varese celesash. Madhesia: 9.5 x 2 x 2 cm

Alb-trade

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.