;

Ngjitese Push-Up

(0 Vleresime)

890 Lekë

Shitesi: Alb-trade Gjendja: Ne Stok

  • Ngjitese Push-up per pjesen e gjoksit,. Perfekte per tu veshur me fustane transparente dhe te hapur. Pjesa e brendshme eshte me silikon e cila e mban gjoksin lart. Lahet shume kollaj dhe nuk e humbet efektin e ngjitjes. teper komforte dhe e rehtashme, Ne paketim vijne 10 cifte.
Sasia
Raporto

Kodi: #36648

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Të Brëndshme

Kontakt

Shperndaje

Ngjitese Push-up per pjesen e gjoksit,. Perfekte per tu veshur me fustane transparente dhe te hapur. Pjesa e brendshme eshte me silikon e cila e mban gjoksin lart. Lahet shume kollaj dhe nuk e humbet efektin e ngjitjes. teper komforte dhe e rehtashme, Ne paketim vijne 10 cifte.

Alb-trade

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.