;

Makine Radio

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Makine radio kaq e bukur dhe e vecante prej druri, Me vend per fishe per te degjuar muziken e preferuar, E pajisur edhe me antene Nje dhurate e vecante per te gjithe nostalgjiket e vertete
Sasia
Raporto

Kodi: #34512

Kategori:Elektronika, Tv & audio, Audio

Kontakt

Shperndaje

Makine radio kaq e bukur dhe e vecante prej druri, Me vend per fishe per te degjuar muziken e preferuar, E pajisur edhe me antene Nje dhurate e vecante per te gjithe nostalgjiket e vertete

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.