;

Litar Kercimi

(0 Vleresime)

590 Lekë 990 Lekë (-40%)

Shitesi: Perfect Silhouette Gjendja: Ne Stok

  • Litar per kercim, Menyra me e mire per te humbur kalorite e teperta, Ne ngjyre blu, portokalli, i kuq dhe jeshil
Sasia
Raporto

Kodi: #34501

Kategori:Sport & Natyre, Fitness, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Litar per kercim, Menyra me e mire per te humbur kalorite e teperta, Ne ngjyre blu, portokalli, i kuq dhe jeshil

Perfect Silhouette

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.