;

Samsung Note 8

(0 Vleresime)

29,490 Lekë 30,990 Lekë (-5%)

Shitesi: Celular.al Gjendja: Ne Stok

  • Samsung Note 8, Nje prodhim i vitit 2015 Pajisur me teknologjine GSM /HSPA /LTE, Me touch dhe madhesi ekrani 6.3 inches, Rezolucioni: 1440 x 2960 pixels , Me sistem Android 7.1.1 , CPU: Octa-core , kapaciteti i memories: 6 GB RAM; Me kamera: LED flash dhe video: [email protected], Bluetooth 5.0, A2DP, LE, aptX; Me sistem GPS Cilesi e larte e audios dhe videos Madhesia: 162.5 x 74.8 x 8.6 mm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Samsung Note 8, Nje prodhim i vitit 2015 Pajisur me teknologjine GSM /HSPA /LTE, Me touch dhe madhesi ekrani 6.3 inches, Rezolucioni: 1440 x 2960 pixels , Me sistem Android 7.1.1 , CPU: Octa-core , kapaciteti i memories: 6 GB RAM; Me kamera: LED flash dhe video: [email protected], Bluetooth 5.0, A2DP, LE, aptX; Me sistem GPS Cilesi e larte e audios dhe videos Madhesia: 162.5 x 74.8 x 8.6 mm

Celular.al

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.