;

iPhone 8 Plus

(0 Vleresime)

34,990 Lekë 42,990 Lekë (-19%)

Shitesi: Celular.al Gjendja: Ne Stok

  • iPhone 8, Nje prodhim i vitit 2017 Pajisur me teknologjine GSM / HSPA / LTE, Me touch dhe madhesi ekrani 5.5 inches, Rezolucioni: 1080 x 1920 pixels, Me sistem iOS 11, Chip: Apple A11 , CPU: Hexa-core, kapaciteti i memories: 3 GB RAM; Me kamera: Quad-LED dual-tone flash, HDR dhe video: [email protected] Bluetooth 5.0, A2DP, LE, ; Me sistem GPS Cilesi e larte e audios dhe videos Madhesia: 158.4 x 78.1 x 7.5 mm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

iPhone 8, Nje prodhim i vitit 2017 Pajisur me teknologjine GSM / HSPA / LTE, Me touch dhe madhesi ekrani 5.5 inches, Rezolucioni: 1080 x 1920 pixels, Me sistem iOS 11, Chip: Apple A11 , CPU: Hexa-core, kapaciteti i memories: 3 GB RAM; Me kamera: Quad-LED dual-tone flash, HDR dhe video: [email protected] Bluetooth 5.0, A2DP, LE, ; Me sistem GPS Cilesi e larte e audios dhe videos Madhesia: 158.4 x 78.1 x 7.5 mm

Celular.al

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.